Google Play Kitaplar

Kitaplar ve Referanslar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 71.7 MB
  • Version 4.2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Google
En güvenilir kitap programı olan Google Play Kitaplar uygulaması iOS cihazınızda yer alıyor.

En sevdiğiniz kitapları her an her yerde okumak için mobil cihazınızı kullanın. Google Play Kitaplar uygulamasını iOS  akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Uygulama sizlere en sevdiğiniz kitaplara ulaşma imkanı veriyor. İster kitabınızın sesli okunmasını seçin isterseniz de kendiniz okuyun. 

Bu uygulama, Google Play'den satın alınan e-kitaplarla sesli kitapların keyfini çıkarmak için ihtiyacınız olan tek uygulamadır. Uygulamayı kullanması oldukça kolay olup dilediğiniz her kitabı elde edebilirsiniz. Milyonlarca kitap arasından seçiminizi yaparak dilediğiniz yerde kitap okuma keyfini yaşayabilirsiniz. 

Kitabınızı hareket halindeyken okumak veya dinlemek için indirin. Kitabı bitirdiğinizde, size özel olarak kişiselleştirilmiş öneriler arasından bir sonraki favorinizi bulun. Sesli kitap ve e-kitapları tarayıcınızdan satın alabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için her hangi bir abonelik gerekmez. Birbirinden güzel kitapları anında okumak için Google Play Kitaplar her an yanınızda olacaktır. 

Kitap okurken gözlerinizi yormanıza gerek yok, kitaplar size okunacaktır. Bölümler arasında gezinmek için gerçek bölüm başlıklarını kullanın, parça listelerini değil. Cihaz değiştirdiğiniz taktirde de bilgileriniz kaybolmaz. Milyonlarca kitabın yer aldığı kataloğumuzda ücretsiz örnekleri önizleyin

Var olan Google Drive'ınız ile senkronize edilen notlar alıp bunları bir grupla paylaşarak ortak çalışmayı kolaylaştırın. Uykuya dalmanızı kolaylaştırmak için, arka plan rengi ve parlaklığını otomatik olarak ayarlayan gece ışığı ayarını kullanın.
 

Google Play Kitaplar indir